fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

anglia.jpg

ANGLIA

austria

AUSTRIA

belgia

BELGIA

bialorus.jpg

BIAŁORUŚ

chorwacja
czechy.jpg

CZECHY

dania

DANIA

estonia.jpg

ESTONIA

francja.jpg

FRANCJA

hiszpania

HISZPANIA

holandia

HOLANDIA

irlandia

IRLANDIA

litwa.jpg

LITWA

lotwa.jpg

ŁOTWA

luxembug

LUKSEMBUG

monako

MONACO

niemcy.jpg

NIEMCY

norwegia

NORWEGIA

slowenia

SŁOWENIA

szwajcaria

SZWAJCARIA

szwecja

SZWECJA

ukraina.jpg

UKRAINA

wlochy

WŁOCHY

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 

BILETY AUTOKAROWE POLSKA - ESTONIA

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Połączenia autokarowe do Estonii

Również do Estonii docieramy od bardzo dawna. Najpierw w ramach oferty Eurolines Polska Sp. z o.o., później, po połączeniu firm, bilety były sprzedawane pod szyldem Eurobus-Eurolines Polska, a teraz Eurobus. Przez cały czas współpracujemy przy przejazdach Polska - Estonia ze sprawdzonymi partnerami - Eurolines Lithuania, TOKS Wilno, KAUTRA Kowno oraz ich polskim partnerem - firmą Biacomex z Białegostoku. Właśnie dlatego doskonale znamy specyfikę tych połączeń.

Autokary Polska - Estonia docierają do Parnu i Talina wyjeżdżając z takich miast w Polsce jak: Augustów, Białystok, Elbląg, Gdańsk, Giżycko,  Kętrzyn, Łomża, Olsztyn, Warszawa oraz Suwałki.

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępności konkretnego połączenia, jest wpisanie go w Wyszukiwarce Połączeń, którą udostępniamy na tej stronie.

Autokary do Estonii - ceny biletów

Promocyjny bilet autokarowy Suwałki - Talin kosztuje 103 zł. Bilety promocyjne są sprzedawane w ramach ograniczonych limitów, dlatego warto zastanowić się nad zakupem z pewnym wyprzedzeniem. Z Białegostoku do Talina można dojechać za 112 zł, z Warszawy za 115 zł, ale przejazd Gdańska - Talin to już wydatek rzędu 253 zł. Trzeba pamiętać, że bilety dwustronne są zwykle tańsze niż dwa oddzielne bilety jednostronne (np. dwustronny bilet Gdańsk - Talin kosztuje 456 zł), więc jeżeli z góry wiadomo, że podróż będzie się odbywała w dwie strony, jest to najlepszy wybór.

Ceny biletów autokarowych do Estonii podlegają sezonowym zmianom, ponieważ przewoźnicy dostosowują je do bieżącej sytuacji i zapotrzebowania Pasażerów. Najlepiej sprawdź aktualną cenę swojego biletu w Wyszukiwarce Połączeń.

Bilety dla Klientów indywidualnych

Bilety do Estonii, można wygodnie i szybko kupić na naszej stronie internetowej o dowolnej porze. Zakupu można również dokonać dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta: +48 32 351 20 30. Nasi pracownicy doradzą wybór najlepszej opcji przejazdu, przekażą wszystkie niezbędne informacje i dokonają rezerwacji, którą będzie można opłacić on-line lub zwykłym przelewem bankowym. W przypadku przelewu zwykłego trzeba zachować stosowne wyprzedzenie, żeby pieniądze dotarły na nasze konto przed planowaną datą wyjazdu. Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Jeżeli nie masz pewności, który autokar do Estonii wybrać, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych konsultantów. Dobiorą ofertę najlepszą dla Ciebie i doradzą jak zaplanować podróż.

Przejazdy grupowe do Estonii i oferta dla firm

Grupy, firmy i klienci instytucjonalni mogą uzyskać specjalne zniżki, a także otrzymać dodatkowe usługi. Jeżeli wybierasz się na wycieczkę do Estonii w grupie większej niż 10 osób, zadzwoń i zapytaj o zniżkę grupową. Jeżeli do Estonii jadą Twoi pracownicy, sprawdź możliwość otrzymania specjalnych rabatów. Zyskasz też pomoc w dostarczeniu biletów do konkretnych osób przebywających w różnych lokalizacjach. Każdemu doradzimy wybór najlepszej dla niego oferty i przekażemy dokładne informacje dotyczące przejazdu.


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: +48 32 351 20 30, bok@eurobus.pl@eurobus.pl

Opieka po zakupie biletu

Wszyscy, którzy kupią u nas bilet autokarowy, są objęci pomocą po jego zakupie na wypadek konieczności zmiany daty wyjazdu, zwrotu biletu lub jego części czy określenia daty powrotu w bilecie otwartym. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem przewoźników realizujących przejazdy, dlatego mamy z nimi w stały kontakt. Dzięki temu nasze informacje na temat konkretnych przejazdów są zawsze aktualne, a pomoc, której możemy udzielić jest ponadstandardowa.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, które pojawią się już po zakupie biletu, służymy pomocą i radą. Jako bezpośredni przedstawiciel przewoźników realizujących przejazdy, mamy szerszą wiedzę oraz większe możliwości niż zwykli sprzedawcy.

Polska - Estonia- niezbędne dokumenty podróżne

Estonia jest członkiem Unii Europejskiej. Polacy wjeżdżając do tego kraju korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach UE. Nie są potrzebne żadne specjalne dokumenty, ale żeby przekroczyć granicę trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości bądź paszport. Przed podróżą należy sprawdzić czy dokument ten, jest w na tyle dobrym stanie technicznym, że pozwala na stwierdzenie tożsamości. Estończyków obowiązują te same zasady. Mogą wjeżdżać na terytorium Polski na podstawie dowodu tożsamości lub paszportu. Jeżeli pobyt w kraju docelowym nie przekracza trzech miesięcy, obywatele UE mogą przebywać w innym państwie członkowskim bez żadnych dodatkowych warunków i formalności.

Nie wszyscy wiedzą, że pobyt obywatela UE w innym kraju unijnym niż jego własny, po 3 miesiącach powinien zostać zarejestrowany w odpowiednim urzędzie lokalnym. Brak takiej rejestracji nie jest powodem do wydalenia, ale może spowodować nałożenie grzywny.

BLOG

BLOG

KUP BILET

KUP BILET

FAQ

FAQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG