Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język


OPERACJE NA BILECIE
Zmiana / Datowanie / Zwrot

Zakup biletu autobusowego w komunikacji międzynarodowej może być procesem czasochłonnym i stresującym. Dzieje się tak, ponieważ musimy uwzględnić bardzo wiele czynników. Trzeba porównać rozkłady jazdy, ceny, czasy przejazdów, a nawet dostępność miejsc. Dlatego coraz więcej osób zwraca się ku wygodnym rozwiązaniom, takim jak zakup biletów online. Eurobus oferuje szeroki wybór biletów autokarowych, umożliwiając ich zakup w łatwy i wygodny sposób. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, żeby zobaczyć, jak prosty może być zakup biletu autokarowego w komunikacji międzynarodowej.

Już od 31 marca 2023 roku zacznie kursować linia E-618. Nowe połączenie z Polski na Białoruś. Kierunek ten jest w ostatniom czasie bardzo popularny, dlatego często trudno znaleźć wolne miejsca na przejazdy do Mińska czy Baranowicz. Nowa linia powinna zatem choć w niewielkim stopniu poprawić sytuację na tym kierunku.

Wszystko wskazuje na to, że linia autokarowa do Chorwacji będzie jak zawsze sprzedażowym hitem wakacji. Dlatego, choć letnie kursy startują 1. lipca, proponujemy zapoznać się z ofertą. Warto również poważnie rozważyć zakup biletu już teraz, żeby zapewnić sobie miejsce w autokarze. 

Ukraińcy coraz częściej wyjeżdżają z Polski do innych państw Europy. Najczęściej są to kraje Unii Europejskiej, jednak czasem wybierane są inne kierunki. Jednym z nich jest Wielka Brytania, a wjazd do tego kraju objęty jest specjalnymi regulacjami. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, żeby świadomie podjąć decyzję o zakupie biletu autobusowego i wyjeździe z Polski.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG