fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język


OPERACJE NA BILECIE
Zmiana / Datowanie / Zwrot

Już od 31 marca 2023 roku zacznie kursować linia E-618. Nowe połączenie z Polski na Białoruś. Kierunek ten jest w ostatniom czasie bardzo popularny, dlatego często trudno znaleźć wolne miejsca na przejazdy do Mińska czy Baranowicz. Nowa linia powinna zatem choć w niewielkim stopniu poprawić sytuację na tym kierunku.

Wszystko wskazuje na to, że linia autokarowa do Chorwacji będzie jak zawsze sprzedażowym hitem wakacji. Dlatego, choć letnie kursy startują 1. lipca, proponujemy zapoznać się z ofertą. Warto również poważnie rozważyć zakup biletu już teraz, żeby zapewnić sobie miejsce w autokarze. 

Ukraińcy coraz częściej wyjeżdżają z Polski do innych państw Europy. Najczęściej są to kraje Unii Europejskiej, jednak czasem wybierane są inne kierunki. Jednym z nich jest Wielka Brytania, a wjazd do tego kraju objęty jest specjalnymi regulacjami. Zapraszamy do zapoznania się z nimi, żeby świadomie podjąć decyzję o zakupie biletu autobusowego i wyjeździe z Polski.

Otrzymujemy liczne pytania o zasady przekraczania granicy między Polską a Ukrainą. Publikujemy zatem aktualne zasady regulujące ten ruch. Podkreślamy jednocześnie, że przed rozpoczęciem podróży, należy zawsze sprawdzić przepisy obowiązujące na dzień wyjazdu. Najwłaściwsze są tu oficjalne strony rządowe - polskie oraz ukraińskie. 

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG