fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

anglia.jpg

ANGLIA

austria

AUSTRIA

belgia

BELGIA

bialorus.jpg

BIAŁORUŚ

chorwacja
czechy.jpg

CZECHY

dania

DANIA

estonia.jpg

ESTONIA

francja.jpg

FRANCJA

hiszpania

HISZPANIA

holandia

HOLANDIA

irlandia

IRLANDIA

litwa.jpg

LITWA

lotwa.jpg

ŁOTWA

luxembug

LUKSEMBUG

monako

MONACO

niemcy.jpg

NIEMCY

norwegia

NORWEGIA

slowenia

SŁOWENIA

szwajcaria

SZWAJCARIA

szwecja

SZWECJA

ukraina.jpg

UKRAINA

wlochy

WŁOCHY

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 

AUTOKARY DO CHORWACJI

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Autobus do Chorwacji - przejazdy sezonowe

Przejazdy do Chorwacji to nasze sztandarowe połączenie wakacyjne. Bardzo wiele osób wybiera autokar do Chorwacji, żeby oszczędzić sobie męczącego prowadzenia samochodu. Innym powodem są oczywiście znacznie niższe koszty. Właśnie dlatego nasze połączenia autokarowe do Chorwacji są dostosowane zarówno dla Klientów jadących odpocząć na kwaterach prywatnych jak i dla żeglarzy, którzy muszą dotrzeć do wyczarterowanego jachtu. Przystanki znajdują się w dogodnych lokalizacjach następujących chorwackich miast:
Biograd Na Moru, Drage, Karlovac, Kastel Gomilica, Marina, Pirovac, Primosten, Rogoznica, Seget Donji, Sesvete, Sibenik, Split, Sukosan, Sveti Filip i Jakov, Trogir, Vodice, Zadar, Zagrzeb oraz Zaton.

Poniżej podajemy dodatkowo listę miast polskich, z których można wyjechać autobusem do Chorwacji:
Cieszyn, Częstochowa, Katowice, Polichno, Warszawa.

W artykule na naszym blogu - "Jak dojechać do Chorwacji?" - można znaleźć więcej informacji o przejazdach do tego kraju. 

 

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępności konkretnego połączenia, jest wpisanie go w Wyszukiwarce Połączeń, którą udostępniamy na tej stronie.

Autokary do Chorwacji - ceny biletów

W zależności od relacji, bilet jednostronny z Polski do Chorwacji kosztuje w tej chwili od 353 do 373 zł. Cena biletu dwustronnego wynosi natomiast od 468 do 494 zł. Warto w tym miejscu przypomnieć, że linie autokarowe do Chorwacji są liniami sezonowymi. Oznacza to, że wyjazd i powrót są możliwe zwykle między końcem kwietnia a końcem września.

Ceny biletów autokarowych do Chorwacji podlegają sezonowym zmianom, ponieważ są dostosowywane do bieżącej sytuacji i zapotrzebowania Pasażerów. Aktualną cenę swojego biletu sprawdzisz zawsze w Wyszukiwarce Połączeń.

Bilety dla Klientów indywidualnych

Bilety do Chorwacji, można wygodnie i szybko kupić na naszej stronie internetowej. Taki zakup jest również możliwy z pomocą konsultanta z Biura Obsługi Klienta: +48 32 351 20 30. Nasi pracownicy doradzą wybór optymalnego wariantu przejazdu, przekażą wszystkie niezbędne informacje i dokonają rezerwacji, którą będzie można opłacić on-line lub zwykłym przelewem bankowym. W przypadku przelewu zwykłego trzeba zachować stosowne wyprzedzenie, żeby pieniądze dotarły na nasze konto przed planowaną datą wyjazdu. Istnieje również możliwość rezerwacji biletu z wykupem w autokarze.

Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Jeżeli nie masz pewności, jaki wariant podróży do Chorwacji będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych konsultantów. Wskażą wszystkie możliwe opcje i doradzą jak zaplanować podróż.

Opieka po zakupie biletu

Wszyscy, którzy kupią u nas bilet autokarowy, są objęci pomocą po jego zakupie na wypadek konieczności zmiany daty wyjazdu, zwrotu biletu lub jego części czy określenia daty powrotu w bilecie otwartym. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem przewoźników wysyłających autokary do Chorwacji. Dzięki temu nasze informacje na temat konkretnych przejazdów są zawsze aktualne, a pomoc, której możemy udzielić jest ponadstandardowa.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, które pojawią się już po zakupie biletu, służymy pomocą i radą.

Polska - Chorwacja - niezbędne dokumenty podróżne

Chorwacja jest członkiem Unii Europejskiej, zatem Polacy wjeżdżając do tego kraju korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach UE. Nie są potrzebne żadne specjalne dokumenty, ale żeby przekroczyć granicę należy mieć przy sobie dowód tożsamości bądź paszport. Przed podróżą należy sprawdzić czy dokument który wybraliśmy, jest w na tyle dobrym stanie technicznym, że pozwala na stwierdzenie tożsamości. Uwaga! W przypadku kontroli, Prawo Jazdy lub inny dokument ze zdjęciem, nie wystarczą do przekroczenia granicy. Chorwatów obowiązują dokładnie te same zasady. Mogą wjeżdżać na terytorium Polski na podstawie dowodu tożsamości lub paszportu. Jeżeli pobyt w kraju docelowym nie przekracza trzech miesięcy, obywatele UE mogą przebywać w innym państwie członkowskim bez żadnych dodatkowych warunków i formalności.

W sezonie 2022 nie ma żadnych obostrzeń w przekraczaniu granicy Chorwacji, związanych z sytuacją epidemii wirusem COVID-19.

 

Pamiętaj, że pobyt obywatela UE w innym kraju unijnym niż jego własny, po 3 miesiącach powinien zostać zarejestrowany w odpowiednim urzędzie lokalnym. Brak takiej rejestracji nie jest powodem do wydalenia, ale może spowodować nałożenie grzywny.

BLOG

BLOG

KUP BILET

KUP BILET

FAQ

FAQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG