fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język


OPERACJE NA BILECIE
Zmiana / Datowanie / Zwrot

Szybciej, częściej, więcej!

Poszerzona wakacyjna oferta

Jak co roku, w okresie około wakacyjnym rozszerzamy naszą ofertą tak, aby sprostać Państwa rosnącemu zainteresowaniu. W związku z reorganizacją naszej sieci połączeń czasy przejazdów na wybranych liniach ulegną skróceniu. W ten sposób dojadą Państwo do konkretnych miejscowości szybciej, niż kiedyś.

Zwiększy się częstotliwość obsługi połączeń międzynarodowych. Nasza oferta zostanie rozbudowana nie tylko o kolejne dni wyjazdu i powrotu, ale również pod względem ilości obsługiwanych miejscowości zagranicznych (jest ich ponad 500!).

Wśród 27 państw do których dojadą Państwo korzystając z naszej oferty jest kilka wakacyjnych perełek, które należy poważnie rozważyć podczas planowania swoich letnich wojaży. Wśród nich: zapierające dech w piersiach bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego, turystyczny raj - Chorwacja, Francja z lazurowym wybrzeżem, jeden z dziesięciu najczęściej odwiedzanych państw na świecie - Hiszpania, wciąż nieodkryta i „młoda” Mołdawia, urokliwe państwo – miasto Monako oraz Włochy, o których walorach urlopowych słyszał chyba każdy…

Jeżeli nie mają jeszcze Państwo planów wakacyjnych albo nie wiedzą, jak zaplanować swoją podróż – prosimy skorzystać z naszej wyszukiwarki połączeń. Być może będziemy w stanie Państwu pomóc.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG