fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język


OPERACJE NA BILECIE
Zmiana / Datowanie / Zwrot

Razem bliżej

Eurobus i Sindbad zaczynają współpracę

 Niezmiernie miło nam poinformować, że od 1 maja 2016 roku wraz z firmą Sindbad tworzymy wspólną markę Sindbad Eurobus, umożliwiając tym samym przejazdy z 200 miejscowości w Polsce do ponad 500 miast w całej Europie.

W Państwa ręce oddajemy ofertę przejazdów do 27 krajów: Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Estronii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Mołdawii, Monako, Niemiec, Norwegii, Słowacji, Słowenii,  Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

 

Decyzję o reorganizacji dotychczasowej oferty podjęliśmy biorąc pod uwagę, oprócz oczywistych wskaźników ekonomicznych, Państwa rosnące potrzeby i oczekiwania. Od zawsze dbaliśmy o jakość świadczonych przez nas usług. Staraliśmy się, aby nasza oferta była możliwie, jak najszersza, a ceny – konkurencyjne i atrakcyjne.

Wobec wypracowania wspólnej oferty, chcielibyśmy Państwu przedstawić jej najważniejsze aspekty oraz korzyści, jakie płyną z wprowadzanych zmian. Od maja przewoźnicy grupy Eurobus wraz ze spółką Sindbad rozpoczną eksploatację jednego systemu dowozowego do linii międzynarodowych. Przyczyni się to do optymalizacji czasów przejazdów, które w niektórych przypadkach ulegną znacznemu skróceniu. Na wybranych odcinkach pojawią się połączenia ekspresowe. Zwiększy się również częstotliwość obsługi części połączeń międzynarodowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 300 komfortowych i licencjonowanych autokarów. Każdy z pojazdów przejdzie rebranding, tak aby ujednolicić ich wygląd. Dzięki temu nie będą mieli Państwo problemu z rozpoznaniem właściwego autokaru na zatłoczonych dworcach w całej Europie.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG