fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

Autobusy do Odessy

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Odessa - Teatr Opery i Baletu w Odessie


Odessa została oficjalnie założona w 1794 r., jednak zamek i twierdza w tym miejscu istaniały już od początku XV w., a ślady osadnictwa datowane są od starożytności. Obecnie Odessa jest trzecim co do wielkości miastem Ukrainy, a jednocześnie największym portem. Znajdziemy tu stocznie, rafinerie, fabryki budowy maszyn czy zakłady chemiczne, a także przetwróstwa spożywczego. Jednocześnie Odessa jest uznanym uzdrowiskiem, z licznymi sanatoriami i pięknymi plażami.
Zabytki takie jak Odeskie Katakumby, Schody Potiomkinowskie, Stara Giełda, Teatr Opery i Baletu, liczne świątynie, pałace i inne budowle, dopełniają obrazu miasta i stanowią o jego atrakcyjności. W połączeniu z uznanymi muzeami i uczelniami sprawiają, że Odessa przyciąga odwiedzających z całego świata.

Autobusy do Odessy wyjeżdżają z 35 miast w Polsce:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarosław, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Kutno, Leszno, Lublin, Łódź, Nisko, Opatów, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Słubice, Stalowa Wola, Szczecin, Tarnów, Tczew, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość.

Uwaga! Nowe trasy uruchamiane są niezwykle często. Sprawdź połączenie, które Cię interesuje w naszej wyszukiwarce, nawet jeżeli nie zostalo wymienione na liście powyżej.


Bilet autokarowy do Odessy można kupić w jednym z licznych punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem lub kartą. To niezwykle wygodny sposób zakupu. Jeżeli jednak masz jakikolwiek problem z tego rodzaju zakupem, po prostu zadzwoń do nas:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet trafi na Twoją skrzynkę mailową zaraz po dokonaniu płatności. Nie trzeba go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot można wykonać samodzielnie. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus-Sindbad jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu linie autokarowe kursujące na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG