fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

Autobusy do Krzywego Rogu

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Krzywy Róg


Krzywy Róg, jest jednym z najdłuższych, a może nawet najdłuższym miastem Europy. Zgodnie z owicjalnymi danymi miasto ma długość 126 km. Jednocześnie jest jednym z największych miast Ukrainy, liczącym niemal 700 tys. mieszkańców. Historia Krzywego Rogu rozpoczęła się w 1775 r., kiedy powstała tu stacja pocztowa, przekształcona później w osadę wojskową. Szybki rozwój datuje się natomiast od 1881 r., kiedy na terenie rozpoczęto tu wydobycie rud żelaza. Krzywy Róg jest obecnie bardzo ważnym ośrodkiem przemysłu metalurgicznego (hutnictwo żelaza) oraz wydobywczego (wydobycie rud żelaza). Są tu również ulokowane zakłady przemysłu maszynowego i spożywczego. W Krzywym rogu znajdziemy również dwie wyższe uczelnie (górnicza i pedagogiczna).

Autobusy do Krzywego Rogu wyjeżdżają z następujących miast w Polsce:
Gliwice, Katowice, Kraków, Leszno, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław
.

Uwaga! Nowe linie pojawiają się w naszej ofercie na tyle często, że najlepszym sposobem na sprawdzenie konkretnej relacji, jest użycie naszej wyszukiwarki połączeń.


Bilety autokarowe do Krzywego Rogu można kupić w jednym z licznych punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem lub kartą. To niezwykle wygodny sposób zakupu. Jeżeli jednak masz jakikolwiek problem z tego rodzaju zakupem, po prostu zadzwoń do nas:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet trafi na Twoją skrzynkę mailową zaraz po dokonaniu płatności. Nie trzeba go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot można wykonać samodzielnie. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus-Sindbad jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu autobusy kursujące na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG