Informacja o Rozkładach 24h:
+48 703 20 30 30 (1,29 zł/min)

Autobusy do Kamieńca Podolskiego

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Kamieniec Podolski


Kamieniec Podolski jest znany w pierwszym rzędzie z powodu twierdzy, ale również z powodu zabytkowego Starego Miasta, które są najcenniejszymi zabytkami Kamieńca. Warto tu wspomnieć, że forteca w tym miejscu istniała już w pierwszych wiekach naszej ery, natomiast pierwsza historyczna wzmianka o mieście pochodzi z 1062 r. Obecnie Kamieniec Podolski liczy nieco ponad 100 tys. mieszkańców i posiada dwie wyższe uczelnie (Podolski Uniwersytet Narodowy im. Iwana Ohijenki oraz Państwowy Uniwersytet Rolniczo-Techniczny). Jest chętnie odwiedzany przez turystów z powodu wspomnianych już niezwykle licznych zabytków arhitektury, które zaświadczają o jego barwnej i bogatej historii.

Autobusy do Kamieńca Podolskiego wyjeżdżają z następujących przystanków w Polsce:
Błonie, Bramki, Chełm, Głowno, Grójec, Jelenia Góra, Katowice, Kraków, Lublin, Łowicz, Łódź, Puławy, Radom, Rzeszów, Sochaczew, Warszawa, Wrocław, Zamość
.

Uwaga! Nowe linie pojawiają się w naszej ofercie na tyle często, że najlepszym sposobem na sprawdzenie konkretnej relacji, jest użycie wyszukiwarki połączeń.


Bilety autokarowe do Kamieńca Podolskiego można kupić w jednym z licznych punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem lub kartą. To niezwykle wygodny sposób zakupu. Jeżeli jednak masz jakikolwiek problem z tego rodzaju zakupem, po prostu zadzwoń do nas:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet trafi na Twoją skrzynkę mailową zaraz po dokonaniu płatności. Nie trzeba go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot można wykonać samodzielnie. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus-Sindbad jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu autobusy kursujące na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB