fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

Autobusy do Charkowa

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Charków


Charków nie ma tak długiej i bogatej histori jak wiele innych ukraińskich miast. Założony w 1655 r. jako osada wojskowa, rozwinął się jednak niezwykle szybko i już w 1805 roku doczekał swojego pierwszego uniwersytetu. Dzisiaj liczy niemal 1,5 mln mieszkańców i jest drugim, pod względem liczby ludności, miastem Ukrainy. Jest również jednym z największych ośrodków przemysłowych i kulturalno-naukowych na Ukrainie. Warto dodać, że w okresie przynależności Ukrainy do ZSRR, Charków był trzecim najważniejszym ośrodkiem przemysłowym i naukowym tego kraju (po Moskwie i Leningradzie). Ze względu na swój wielki potencjał Charków przyciąga wielu odwiedzających rónież dzisiaj. Dotyczy to zarówno Ukraińców jaki obywateli innych krajów. Wlasnie dlatego liczba połączeń autobusowych Polska - Charków jest naprawdę duża.

Autobusy do Charkowa obsługują następujące miasta wyjazdowe w Polsce:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Piła, Płock, Płońsk, Poznań, Radom, Rzeszów, Słubice, Sochaczew, Szczecin, Tczew, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość.

Uwaga! Uruchamiamy nowe linie na tyle często, że zawsze warto sprawdzić połączenie, które Cię interesuje w naszej wyszukiwarce. Nawet jeżeli nie jest wymienione powyżej.


Bilet autokarowy do Charkowa można kupić w jednym z licznych punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem lub kartą. To niezwykle wygodny sposób zakupu. Jeżeli jednak masz jakikolwiek problem z tego rodzaju zakupem, po prostu zadzwoń do nas:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet trafi na Twoją skrzynkę mailową zaraz po dokonaniu płatności. Nie trzeba go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot można wykonać samodzielnie. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus-Sindbad jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu linie autokarowe kursujące na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG