fbpx

Wybierz swój język

Autobusy Stryj

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Stryj


Stryj  jest niewielkim miastem leżęcym w zachodniej Ukrainie, 70 na południe od Lwowa. Jego historia jako miasta rozpoczęła się już w 1431 roku, a jego nazwa pochodzi od rzeki (jednego z dopływów Dniestru), nad któą leży. Stryj jest ośrodkiem przemysłu materiałów budowlanych, maszynowego, drzewnego i spożywczego. Jest też dużym węzłem kolejowym. W mieście można znaleźć liczne zabytki, z których najstarszym jest pochodzący z XIV w. kościół pw. Narodzenia Matki Bożej.


Autobusy do Stryja wyjeżdżają obecnie z 28 miast w Polsce. Są to:
Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Konin, Kraków, Kutno, Lublin, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Opole, Ostróda, Piaseczno, Piła, Płock, Poznań, Przemyśl, Rzeszów, Słubice, Szczecin, Tomaszów Lubelski, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław.

Uwaga! Użycie naszej wyszukiwarki, jest zawsze najlepszym sposobem na sprawdzenie czy możliwy jest zakup biletu dla konkretnej relacji.


Bilety autobusowe do Stryja można kupić w jednym z wielu punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem albo kartą. Zakup na naszej stronie, to bardzo wygodny sposób uzyskania biletu. Jeżeli jednak masz jekiekolwiek pytania lub wątpliwości, po prostu do nas zadzwoń:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet otrzymasz drogą mailową, niezwłocznie po dokonaniu płatności. Nie musisz go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot wykonasz samodzielnie on-line. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu autobusy na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: AUTOBUSY NA UKRAINĘ
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG