Autobusy do Truskawca

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Truskawiec


Truskawiec to niewielkie miasto, ale jednocześnie niezwykle znane uzdrowisko. Leży na zachodniej Ukrainie, u stóp Karpat i około 100 kilometrów od Lwowa. Pierwsze wzmianki o Truskawcu pochodzą z 1490 r. Z kolei początki uzdrowiska to rok 1827, kiedy powstały tu pierwsze zakłady kąpielowe i domy dla gości. Niezwykły rozwój uzdrowiska Truskawiec przypada na dwudziestolecie międzywojenne. W tym czasie na jego terenie powstało 286 pensjonatów, willi i hoteli. Również dzisiaj miasto przyciąga kuracjuszy specyficznym mikroklimatem oraz wodami mineralnymi, które przydatne są w leczeniu wielu różnych schorzeń. Oprócz liczbych obiektów zabytkowych, znaleźć tu można również nowoczesne obiekty sanatoryjne, dlatego śmiało można powiedzieć, że Truskawiec to kurort dla każdego.


Autobusy do Truskawca wyjeżdżają obecnie z 11 Polskich miast. Są to:
Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Opole, Tomaszów Lubelski, Toruń, Warszawa oraz Wrocław.

Uwaga! Użycie naszej wyszukiwarki, jest zawsze najlepszym sposobem na sprawdzenie czy możliwy jest zakup biletu dla konkretnej relacji.


Bilety autobusowe do Truskawca można kupić w jednym z wielu punktów agencyjnych lub on-line, płacąc przelewem albo kartą. Zakup na naszej stronie, to bardzo wygodny sposób uzyskania biletu. Jeżeli jednak masz jekiekolwiek pytania lub wątpliwości, po prostu do nas zadzwoń:

infolinia Eurobus +48 32 351 20 30


Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najdogodniejsze połączenie i omówią wszystkie szczegóły dotyczące podróży. Na koniec otrzymasz na swój adres mailowy link, który umożliwi błyskawiczną płatność za bilet, zamówiony w trakcie rozmowy. Bilet będziesz mógł samodzielnie wydrukować, a gdyby zaszła potrzeba, wyślemy go do Ciebie pocztą.

Pamiętaj! Bilet otrzymasz drogą mailową, niezwłocznie po dokonaniu płatności. Nie musisz go nigdzie odbierać, a zmianę daty przejazdu lub zwrot wykonasz samodzielnie on-line. Logowanie do biletu wymaga znajomości numeru GID oraz daty wyjazdu, które zawsze znajdziesz w mailu potwierdzającym zakup.


Oferta Eurobus jest największą w Polsce platformą skupiającą w jednym miejscu autobusy na Ukrainę. W naszej ofercie znajdziesz linie autokarowe wszystkich najlepszych przewoźników, specjalizujących się w przewozach na Ukrainę. Są to między innymi:

Przykarpacki Ekspres, IDEAL TRAVEL M.Myrna Sp.j., Modultrans, East West Eurolines, Eastern European Travel, Z-Time, Kowelskie ATP, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Odri, FOP Forys, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Mustang Trans, Nowikow Kijów, Leon Pol Trans, BM Tur, D.M.D. Group Praga, FOP Kaluzenow i in.

 

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: AUTOBUSY NA UKRAINĘ
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB