Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

anglia.jpg

ANGLIA

austria

AUSTRIA

belgia

BELGIA

bialorus.jpg

BIAŁORUŚ

czechy.jpg

CZECHY

dania

DANIA

francja.jpg

FRANCJA

hiszpania

HISZPANIA

holandia

HOLANDIA

litwa.jpg

LITWA

lotwa.jpg

ŁOTWA

luxembug

LUKSEMBUG

monako

MONACO

niemcy.jpg

NIEMCY

norwegia

NORWEGIA

szwajcaria

SZWAJCARIA

szwecja

SZWECJA

ukraina.jpg

UKRAINA

wlochy

WŁOCHY

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 

BILETY AUTOKAROWE POLSKA - ŁOTWA

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Połączenia autokarowe na Łotwę

Przejazdy na Łotwę pozostają w naszej ofercie od ponad 15 lat. Wcześniej w ramach oferty Eurolines Polska Sp. z o.o., następnie, po połączeniu firm, bilety były sprzedawane pod szyldem Eurobus-Eurolines Polska, a teraz Eurobus. Przez cały ten okres współpracujemy na tym kierunku z tymi samymi sprawdzonymi partnerami - Eurolines Lithuania, TOKS Wilno, KAUTRA Kowno oraz ich polskim partnerem - firmą Biacomex z Białegostoku. Dzięki temu możemy powiedzieć, że przejazdy na Łotwę nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Ryga jest naszym przystankiem docelowym na Łotwie, a można do niej dotrzeć z takich polskich miast jak: Augustów, Elbląg, Gdańsk, Giżycko, Grajewo, Kętrzyn, Lublin, Łódź, Łomża, Olsztyn, Poznań, Warszawa i Suwałki.

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępności konkretnego połączenia, jest wpisanie go w Wyszukiwarce Połączeń, którą udostępniamy na tej stronie.

Autokary na Łotwę - ceny biletów

Promocyjny bilet autokarowy z Suwałki - Ryga kosztuje 74 zł. Bilety w cenach promocyjnych są limitowane, dlatego warto rozważyć zakup z pewnym wyprzedzeniem. Z Białegostoku do Rygi można dotrzeć za 84 zł, z Warszawy za 86 zł, ale przejazd Gdańska - Ryga to już wydatek rzędu 193 zł. Natomiast bilet Poznań - Ryga kosztuje 239 zł. Bilety dwustronne są zwykle tańsze niż dwa oddzielne bilety jednostronne, więc jeżeli z góry wiadomo, że podróż będzie się odbywała w dwie strony, jest to najlepszy wybór.

Ceny biletów autokarowych na Łotwę podlegają ciągłym zmianom, ponieważ przewoźnicy dostosowują je stale do sytuacji i zapotrzebowania Pasażerów. Najlepiej sprawdź aktualną cenę swojego biletu w wyszukiwarce połączeń.

Bilety dla Klientów indywidualnych

Bilety na Łotwę, można kupić na naszej stronie internetowej 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu. Zakupu można również dokonać dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta: +48 32 351 20 30. Nasi pracownicy doradzą wybór najlepszej opcji przejazdu, przekażą wszystkie niezbędne informacje i dokonają dla Państwa rezerwacji, którą będzie można opłacić on-line lub zwykłym przelewem bankowym. W przypadku przelewu zwykłego trzeba pamiętać o stosownym wyprzedzeniu. Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Jeżeli nie masz pewności, który autokar na Łotwę wybrać, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych konsultantów, którzy wybiorą dla Ciebie najlepszą ofertę i doradzą jak zaplanować podróż..

Przejazdy grupowe na Łotwę i oferta dla firm

Grupy, firmy i klienci instytucjonalni mogą liczyć na dedykowane zniżki, a także dodatkowe usługi. Jeżeli jedziesz na Łotwę w grupie większej niż 10 osób, zadzwoń i zapytaj o zniżkę grupową. Jeżeli wysyłasz na Łotwę swoich pracowników, sprawdź możliwość uzyskania specjalnych rabatów. Zyskasz też pomoc w dostarczeniu biletów do konkretnych osób przebywających w różnych lokalizacjach. Każdemu doradzimy wybór najlepszej dla niego oferty i przekażemy dokładne informacje dotyczące przejazdu.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: +48 32 351 20 30, bok@eurobus.pl@eurobus.pl

Opieka po zakupie biletu

Wszyscy, którzy kupią u nas bilet autokarowy, są objęci pomocą po jego zakupie na wypadek konieczności zmiany daty wyjazdu, zwrotu biletu lub jego części czy określenia daty powrotu w bilecie otwartym. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem przewoźników realizujących przejazdy, dlatego mamy z nimi w stały kontakt. Dzięki temu nasze informacje na temat konkretnych przejazdów są zawsze aktualne, a pomoc, której możemy udzielić jest ponadstandardowa.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, które pojawią się już po zakupie biletu, służymy pomocą i radą. Jako bezpośredni przedstawiciel przewoźników realizujących przejazdy, mamy szerszą wiedzę oraz większe możliwości niż zwykli sprzedawcy.

Polska - Łotwa - niezbędne dokumenty podróżne

Łotwa jest członkiem Unii Europejskiej, zatem Polacy wjeżdżając do tego kraju korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach UE. Nie potrzebujemy żadnych specjalnych dokumentów, jednak, żeby przekroczyć granicę trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości bądź paszport. Przed podróżą należy sprawdzić czy dokument, którym się legitymujemy, jest w dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości. Obywateli Łotwy obowiązują te same zasady. Oni również mogą wjeżdżać na terytorium Polski wyłącznie na podstawie dowodu tożsamości lub paszportu. Jeżeli pobyt w kraju docelowym nie przekracza trzech miesięcy, obywatele UE mogą przebywać w innym państwie członkowskim bez żadnych dodatkowych warunków i formalności.

Należy pamiętać, że obsługa autokaru może odmówić przyjęcia Pasażera na pokład, jeżeli podczas odprawy okaże się, że nie posiada on dokumentów niezbędnych do przekroczenia granicy.

BLOG

BLOG

KUP BILET

KUP BILET

FAQ

FAQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG