fbpx
Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

anglia.jpg

ANGLIA

austria

AUSTRIA

belgia

BELGIA

bialorus.jpg

BIAŁORUŚ

chorwacja
czechy.jpg

CZECHY

dania

DANIA

estonia.jpg

ESTONIA

francja.jpg

FRANCJA

hiszpania

HISZPANIA

holandia

HOLANDIA

irlandia

IRLANDIA

litwa.jpg

LITWA

lotwa.jpg

ŁOTWA

luxembug

LUKSEMBUG

monako

MONACO

niemcy.jpg

NIEMCY

norwegia

NORWEGIA

slowenia

SŁOWENIA

szwajcaria

SZWAJCARIA

szwecja

SZWECJA

ukraina.jpg

UKRAINA

wlochy

WŁOCHY

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 

BILETY AUTOKAROWE POLSKA - HOLANDIA

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Połączenia autokarowe do Holandii

Linie autokarowe Polska - Holandia to jeden z naszych najstarszych produktów. Zarówno Sindbad jak i Eurobus, a teraz połączona platforma Sindbad-Eurobus, sprzedawały swoje bilety autokarowe z Polski do Holandii od wielu lat. Wynika to oczywiście z tego, że bardzo wielu Polaków decydowało się na wyjazd do Holandii w celach zarobkowych. Później dołączali do nich często członkowie rodzin lub odwiedzali ich znajomi. W ten sposób grupa osób wybierających ten kierunek rozrosłą się do sporych rozmiarów. Jednocześnie rozbudowywaliśmy naszą ofertę, żeby sprostać oczekiwaniom Pasażerów. W tej chwili obsługujemy 11 miast holenderskich:

Amsterdam, Breda, Eindhoven, Groningen, Haga, Hengelo, Otto, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo.

Warto pamiętać, że naszymi autokarami można do nich dojechać z terenu całej Polski.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępności konkretnego połączenia, jest wpisanie go w Wyszukiwarce Połączeń. Zachęcamy do skorzystania z niej, ponieważ pozwala również na sprawdzenie ceny oraz dostępności miejsc.

Autokary do Holandii - ceny biletów

Bilety do Holandii oferujemy w trzech różnych taryfach cenowych:

  • Regularnej - SINDBAD-EUROBUS
    zawiera wszystkie regulaminowe zniżki i jest zawsze dostępna o ile tylko są wolne miejsca
  • Promocyjnej - SINDBAD-EUROBUS-PROMOCJA
    to bilety w niższej cenie, jednak zniżki przewidziane są w niej wyłącznie dla Stałych Klientów
  • Specjalnej - SINDBAD-INTERBUS
    to oferta bardzo atrakcyjna cenowo, jednak nie są w niej uwzględniane żadne zniżki. Uwaga! Zmiana daty wyjazdu lub datowanie biletu open, jest możliwe wyłącznie na terminy, w których taryfa jest dostępna.

Bilet do Amsterdamu można kupić już za 109 zł. Ta bardzo atrakcyjna cena dotyczy przejazdu z Legnicy do Amsterdamu. Nasze autokary kursują jednak z terenu całej Polski, dlatego ceny biletów mogą być bardzo zróżnicowane. Ogólnie można przyjąć, że zawierają się one w przedziale 109 - 319 zł w przypadku biletów jednostronnych. Pamiętajmy, że zawsze najlepszym sposobem sprawdzenia ceny, jest użycie Wyszukiwarki Połączeń. Znajdziecie tam Państwo zawsze aktualną ofertę i wybierzecie najdogodniejszy termin i najlepszą cenę.

Ceny biletów do Holandii podlegają sezonowym zmianom. Są również dostosowywane do bieżącej sytuacji i zapotrzebowania Pasażerów. Aktualną cenę swojego połączenia sprawdzisz zawsze w Wyszukiwarce Połączeń.

Bilety dla Klientów indywidualnych

Bilety do Holandii można kupić w sieci biur współpracujących, jak również na naszej stronie internetowej. Zakup on-line jest też możliwy z pomocą konsultanta z Biura Obsługi Klienta: +48 32 351 20 30. Nasi pracownicy doradzą wybór optymalnego wariantu przejazdu, przekażą wszystkie niezbędne informacje i dokonają rezerwacji, którą będzie można opłacić samemu z użyciem karty lub przelewu elektronicznego. W przypadku zapłaty zwykłym przelewem trzeba pamiętać o zachowaniu stosownego wyprzedzenia, żeby pieniądze dotarły na nasze konto przed planowaną datą podróży.

Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Jeżeli nie masz pewności, jaki wariant podróży do Holandii wybrać, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych konsultantów. Wskażą wszystkie możliwości i doradzą jak zaplanować podróż.

Holandia — przejazdy grupowe i oferta dla firm

Grupy,firmy, a także i klienci instytucjonalni mogą liczyć na specjalne dedykowane im zniżki. Jeżeli jedziesz się do Holandii w grupie przynajmniej 10ciu osób, zadzwoń i poproś o zniżkę grupową. Zapytaj też koniecznie czy istnieje możliwość dowozu grupy pod wskazany adres, inny niż nominalne miejsce przystankowe. Jeżeli wysyłasz do Holandii swoich pracowników, dopytaj koniecznie o specjalne rabaty dla firm. Oferujemy również pomoc w dostarczeniu biletów do osób przebywających w różnych lokalizacjach. Jest również możliwy odbiór biletu w autokarze. Każdemu doradzimy wybór najlepszej oferty i przekażemy dokładne informacje dotyczące przejazdu.

Bezpośrednia rozmowa może rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, dlatego zapraszamy do kontaktu:+48 32 351 20 30, bok@eurobus.pl

Opieka po zakupie biletu

Wszyscy, którzy kupią u nas bilet autokarowy, są objęci opieką po jego zakupie. Pomagamy w wypadku konieczności zmiany daty wyjazdu, zwrotu biletu lub jego części czy określenia daty powrotu w bilecie otwartym. Jesteśmy częścią Grupy Sindbad-Eurobus, dzięki czemu nasze informacje na temat konkretnych przejazdów są zawsze aktualne, a pomoc, której możemy udzielić jest ponadstandardowa.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, które pojawią się już po zakupie biletu, służymy pomocą i radą.

Polska - Holandia: konieczne dokumenty podróżne

Holandia jest członkiem Unii Europejskiej. Polacy wjeżdżając do tego kraju, korzystają zatem z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach UE. Nie są wymagane żadne specjalne dokumenty, ale do przekroczenia granicy potrzebny jest dowód tożsamości bądź paszport. Przed podróżą należy sprawdzić, czy wybrany przez nas dokument, jest w dobrym stanie technicznym. Musi on umożliwić stwierdzenie naszej tożsamości. Uwaga! W przypadku kontroli, Prawo Jazdy lub inny dokument ze zdjęciem, nie wystarczą do przekroczenia granicy. Obywateli Holandii obowiązują dokładnie te same zasady. Mogą wjeżdżać na terytorium naszego kraju na podstawie dowodu tożsamości lub paszportu. Jeżeli pobyt w kraju docelowym nie przekracza trzech miesięcy, obywatele UE mogą przebywać w innym państwie członkowskim bez żadnych dodatkowych warunków i formalności.

Pamiętaj, że pobyt obywatela UE w innym kraju unijnym niż jego własny, po 3 miesiącach powinien zostać zarejestrowany w odpowiednim urzędzie lokalnym. Brak takiej rejestracji nie jest powodem do wydalenia, ale może spowodować nałożenie grzywny.

BLOG

BLOG

KUP BILET

KUP BILET

FAQ

FAQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG