Biuro Obsługi Klienta
Opłata wg taryfy operatora

Wybierz swój język

anglia.jpg

ANGLIA

austria

AUSTRIA

belgia

BELGIA

bialorus.jpg

BIAŁORUŚ

czechy.jpg

CZECHY

dania

DANIA

francja.jpg

FRANCJA

hiszpania

HISZPANIA

holandia

HOLANDIA

litwa.jpg

LITWA

lotwa.jpg

ŁOTWA

luxembug

LUKSEMBUG

monako

MONACO

niemcy.jpg

NIEMCY

norwegia

NORWEGIA

szwajcaria

SZWAJCARIA

szwecja

SZWECJA

ukraina.jpg

UKRAINA

wlochy

WŁOCHY

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
 

BILETY AUTOKAROWE POLSKA - FRANCJA

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ

Połączenia autokarowe do Francji

Francja jest niezwykle częstym celem wyjazdów dla Polaków. Jest to bardzo interesujący kraj, który ma wiele do zaoferowania, dlatego nie dziwi fakt, że tak wielu naszych rodaków wybiera go jako miejsce do życia. Właśnie dlatego nasza oferta dotycząca tego kraju, jest niezwykle bogata. Żaden inny polski przewoźnik autokarowy nie może pochwalić się obsługą aż 33 francuskich miast, które obsługujemy w ramach połączeń Grupy Sindbad-Eurobus:

Annecy, Avignon, Besancon, Bollene, Bordeaux, Brive, Cannes, Chalon Sur Saone, Chambery, Clermont-Ferrand, Gennevilers, Grenoble, Le Mans, Lens, Lille, Lyon, Marsylia, Metz, Monaco, Montpellier, Mulhouse, Nantes, Narbonne, Nicea, Nimes, Paryż, Perpignan, Reims, Rennes, Saint Etienne, Strasbourg, Toulouse, Valence.

Pamiętaj, że najlepszym sposobem na sprawdzenie dostępności konkretnego połączenia, jest wpisanie go w Wyszukiwarce Połączeń, którą udostępniamy na tej stronie. Niektóre miasta polskie mogą nie być skomunikowane ze wszystkimi miastami francuskimi.

Autokary do Francji - ceny biletów

Bilety do Francji można kupić w trzech różnych taryfach cenowych:

  • Regularnej - SINDBAD-EUROBUS
    zawiera wszystkie regulaminowe zniżki i jest zawsze dostępna o ile tylko są wolne miejsca
  • Promocyjnej - SINDBAD-EUROBUS-PROMOCJA
    to bilety w niższej cenie, jednak taryfa ze zniżki skorzystają w tym wypadku wyłącznie Stali Klienci
  • Specjalnej - SINDBAD-INTERBUS
    to oferta bardzo atrakcyjna cenowo, jednak nie są w niej uwzględniane żadne zniżki. Zwracamy uwagę, że zmiana daty wyjazdu lub datowanie biletu open, jest w tym przypadku możliwe wyłącznie na terminy, w których jest ona dostępna.

Ceny biletów do Francji bardzo się różnią ze względu na okres w roku, czy moment zakupu biletu przed datą wyjazdu. Promocyjny bilet do Paryża to koszt 179 zł, ale już za przejazd do Lyonu trzeba będzie zapłacić 299 zł. Zwracamy uwagę, że bilet dwustronny, w przeliczeniu na odcinek (wyjazd / powrót) zawsze będzie tańszy od jednostronnego, dlatego dobrze jest rozważyć właśnie ten wariant zakupu.

Ceny biletów autokarowych do Francji podlegają sezonowym zmianom, ponieważ są dostosowywane do bieżącej sytuacji i zapotrzebowania Pasażerów. Aktualną cenę swojego biletu sprawdzisz zawsze w Wyszukiwarce Połączeń.

Bilety dla Klientów indywidualnych

Bilety do Francji, można kupić bardzo wygodnie na naszej stronie internetowej, bez względu na porę dnia. Zakupu można też dokonać z pomocą konsultanta z Biura Obsługi Klienta: +48 32 351 20 30. Nasi pracownicy doradzą wybór najlepszej opcji przejazdu, przekażą wszystkie niezbędne informacje i dokonają rezerwacji, którą będzie można opłacić OnLine lub zwykłym przelewem bankowym. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego trzeba pamiętać, że niezbędne jest stosowne wyprzedzenie, żeby pieniądze dotarły na nasze konto przed planowaną datą wyjazdu. Istnieje również możliwość rezerwacji biletu z odbiorem w autokarze.

Biuro Obsługi Klienta jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 18:00 oraz w soboty od 09:00 do 13:00.

Jeżeli nie masz pewności, jaki wariant podróży do Francji będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych konsultantów. Wskażą wszystkie możliwe opcje i doradzą jak zaplanować podróż.

Przejazdy grupowe do Francji i oferta dla firm

Dla grup, firm i klientów instytucjonalnych, takich jak szkoły czy uczelnie, przewidziane są specjalne zniżki grupowe. W przypadku sprzedaży tego typu, oferujemy także dodatkowe usługi. Jeżeli wybierasz się do Francji w grupie większej niż 10 osób, zadzwoń i zapytaj o zniżkę dla grup. Zapytaj też koniecznie czy istnieje możliwość dowozu grupy w konkretne miejsce, inne niż nominalne miejsce przystankowe. Jeżeli wysyłasz do Francji swoich pracowników, zapytaj koniecznie o specjalne rabaty dla firm. Otrzymasz również pomoc w dostarczeniu biletów do osób rozpoczynających podróż z różnych miejsc w Polsce. Możemy też zorganizować odbiór biletów w autokarze. Każdemu doradzimy wybór najlepszej dla niego oferty i przekażemy dokładne informacje dotyczące przejazdu.

Bezpośrednia rozmowa może rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, dlatego zapraszamy do kontaktu:+48 32 351 20 30, bok@eurobus.pl

Opieka po zakupie biletu

Wszyscy, którzy kupią u nas bilet autokarowy, są objęci pomocą po jego zakupie na wypadek konieczności zmiany daty wyjazdu, zwrotu biletu lub jego części czy określenia daty powrotu w bilecie otwartym. Jesteśmy częścią Grupy Sindbad-Eurobus, dzięki czemu nasze informacje na temat konkretnych przejazdów są zawsze aktualne, a pomoc, której możemy udzielić jest ponadstandardowa.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, które pojawią się już po zakupie biletu, służymy pomocą i radą.

Polska - Francja - niezbędne dokumenty podróżne

Francja jest członkiem Unii Europejskiej, dlatego Polacy wjeżdżając do tego kraju korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach UE. Nie są wymagane żadne specjalne dokumenty, takie jak wiza, czy zaproszenie, ale żeby przekroczyć granicę należy mieć przy sobie dowód tożsamości bądź paszport. Przed podróżą należy skontrolować czy dokument który zabieramy, jest w na tyle dobrym stanie technicznym, że pozwala na stwierdzenie naszej tożsamości. Uwaga! W przypadku kontroli, Prawo Jazdy lub inny dokument ze zdjęciem, nie wystarczą do przekroczenia granicy. Obywateli Francji obowiązują dokładnie te same zasady. Mogą wjeżdżać na terytorium Polski na podstawie dowodu tożsamości lub paszportu. Jeżeli pobyt w kraju docelowym nie przekracza trzech miesięcy, obywatele UE mogą przebywać w innym państwie członkowskim bez żadnych dodatkowych warunków i formalności.

Pamiętaj, że pobyt obywatela UE w innym kraju unijnym niż jego własny, po 3 miesiącach powinien zostać zarejestrowany w odpowiednim urzędzie lokalnym. Brak takiej rejestracji nie jest powodem do wydalenia, ale może spowodować nałożenie grzywny.

BLOG

BLOG

KUP BILET

KUP BILET

FAQ

FAQ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

ZNAJDŹ NAS NA FB LUB IG