Biuro Obsługi Klienta

Dzisiaj policzyliśmy z ilu przystanków w Polsce, wyjeżdżają autobusy do Lwowa. W naszej ofercie znajdziecie aż 82 takie miasta!

To naprawdę imponująca liczba. Wymieńmy je zatem wszystkie, żeby nie trzymać już nikogo w niepewności:

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chodzież, Chojnice, Chojnów, Chorzów, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dębica, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jarosław, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kostrzyn Nad Odrą, Kraków, Kutno, Legnica, Leszno, Lubin, Lublin, Łańcut, Łódź, Nisko, Nowa Sól, Nowy Dwór Mazowiecki, Opatów, Opole, Ostróda, Piaseczno, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Radom, Radomsko, Rzeszów, Sandomierz, Sępólno Krajeńskie, Słubice, Słupsk, Stalowa Wola, Stargard, Sulechów, Szczecin, Szczecinek, Szprotawa, Świebodzin, Świnoujście, Tarnów, Tczew, Tomaszów Lubelski, Toruń, Tychy, Wałcz, Warszawa, Włocławek, Wolsztyn, Wrocław, Września, Zabrze, Zamość, Zielona Góra oraz Złocieniec.

Jak widać trudno znaleźć rejon, z którego dojazd do Lwowa byłby utrudniony. Oczywiście w niektóych przypadkach okaże się, że wyjechać można codziennie i to wybierając jeden z kilku możliwych kursów. W innych, że dojazd jest możliwy na przykład trzy razy w tygodniu. Jednak nikt już nie może powiedzieć, że nie był we Lwowie, bo trudno tam dotrzeć :-)

Zapraszamy na pokłady autokarów przewoźników, którzy z nami współpracują:

Przykarpacki Ekspres, East West Eurolines, Modultrans, Eastern European Travel, Z-Time, Lwowskie ATP 14631, Lwowskie ATP 14630, Lux-Reisen, Euroclub Kijów, Ewe-Trans, Kowelskie ATP, Kozak Express, Musil Tour, Transtempo, Openline, Factorytrans, Kresy Tour, Zbarazkie ATP, Helios Stebnik, Wencel Tourist, Wezun, Nowikow Kijów i in.

Jeżeli chcecie sprawdzić szczegóły jakiegoś połączenia, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki połączeń, którą znajdziecie na stronie głównej, ale również na specjalnej podstronie, dedykowanej autobusom na Ukrainę.

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie Eurobus uruchomiona została sprzedaż biletów na nową linię, która realizuje połączenia pomiędzy Polską a Mołdawią.

Autobus Polska Mołdawia kursuje raz w tygodniu. Wyjazdy z Polski do Mołdawii odbywają się w soboty, natomiast autokar z Mołdawii do Polskii wyjeżdża w czwartki.

Trasa nr E-139 jest realizowana przez firmę Lux-Reisen PW oraz jej mołdawskiego partnera firmę Ostrovscaia BVV Trans.

Rozkład jazdy obejmuje następujące przystanki w Polsce i Mołdawii:

 • Poznań, Konin, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sandomierz, Stalowa Wola,
 • Briceni, Edinet, Bielce, Orhei, Kiszyniów.

Szczegółowy rozkład jazdy można zawsze sprawdzić wybierając konkretną relację w naszej wyszukiwarce. W drugim kroku wyszukiwania znajduje się link do rozkładu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Biurem Obsługi Klienta: 32 351 20 30.

W drugiej połowie września w naszej ofercie pojawiło się kolejne nowe połączenie. Tym razem jest to linia autokarowa realizowana przez bułgarskiego przewoźnika Group Travel EOOD z Sofii. Linia otrzymała numer E-704.

Autokary do Bułgarii wyjeżdżają z następujących polskich przystanków:

 • Polska - Warszawa, Łódź i Katowice.

Państwem docelowym jest Bułgaria, a przystankiem Sofia:

 • Bułgaria - Sofia.

Oprócz tego obsługiwane są następujące przystanki tranzytowe:

 • Czechy - Ostrava i Brno,
 • Austria - Wiedeń,
 • Węgry - Budapeszt.

Jesteśmy pewni, że wielu Pasażerów rozważy wybór nowej linii, planując swój wyjazd.

Żeby zapoznać się ze szcegółami rozkładu jazdy, wystarczy wpisać do naszej wyszukiwarki np. relację Warszawa - Sofia. W zaprezentowanych wynikach wystarczy kliknąć w link "rozkład".

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: 32 351 20 30

Zwracamy uwagę, że 28 kwirnia 2017 r. zmienia się rozkład jazdy linii E-501 (Polska - Ukraina). Szczegóły opisujemy poniżej:

 • zwiększona została częstotliwość do dwóch razy w tygodniu:

z Polski - poniedziałki i piątki,

z Ukrainy - soboty i niedziele,

 • uruchomiona została obsługa dwóch nowych przystanków:

POZNAŃ - dworzec autobusowy, ul. Matyi 2, stan. 13

LESZNO - dworzec PKP, ul. Dworcowa 1,

które zastąpiły w rozkładzie Lubin i Legnicę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: 32 351 20 30

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie, uruchomiona została sprzedaż biletów na linie firmy Intercars Polska oraz jej partnerów Ideal Travel i Favorit Reisen. Znana Państwu dobrze firma Intercars z Krakowa, oferuje do sprzedaży 3 linie relacji Polska - Ukraina: I-700, I-701, I-702, które kursują codziennie obsługując następujące przystanki w Polsce i na Ukrainie:
I-700:

 • Warszawa, Lublin, Poznań, Leszno, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów,
 • Lwów, Tarnopol, Chmielnicki, Winnica, Uman, Perwomajsk, Jużnoukrajinsk, Wozniesieńsk, Mykolaiv, Cherson,

I-701:

 • Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Sochaczew, Gdynia, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Płońsk, Warszawa, Radom, Lublin,
 • Lwów, Tarnopol, Iwano-Frankowsk, Kołomyja, Czerniowce,

I-702:

 • Gdynia, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Płońsk, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Sochaczew, Warszawa, Lublin,
 • Łuck, Równe, Żytomierz, Kijów, Sumy, Charków.

Zapraszamy do zakupów oraz do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o przejazdach na Ukrainę, na naszej nowej podstronie:

BILETY AUTOKAROWE Polska - Ukraina.

Szczagółowych informacji udziela również nasza infolinia: +48 32 351 20 30.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 32 351 20 30
e-mail: bok@eurobus.pl

CZYNNE:
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
sobota 9:00 - 13:00
Eurobus Sp. z o.o.
ul. Pukowca 15
40-816 Katowice
tel. +48 32 351 20 00

LAJKUJ, DODAWAJ, SUBSKRYBUJ ...